Home O nas Oferta Galeria Certyfikaty Do pobrania Kontakt
 

 
 
 

KONS-SPAW SP. J.
T. Kaniewski D. Kudlak

ul. Pożaryskiego 28 / 22
04-703 Warszawa
tel./fax. /22/ 812-76-56
NIP. 521 00 01 936

 

  stat4u

 

 

O firmie

Początki naszej firmy sięgają 1990 roku. Przeszło dwadzieścia pięć lat działalności to okres zdobywania doświadczenia w produkcji ocynkowanych drzwi do stacji transformatorowych. Bogata wiedza praktyczna gwarantuje wysoką jakość naszych usług. Mamy doświadczenie pozwalające nam sprostać oczekiwaniom prawie każdego klienta. 

Cała gama naszych drzwi wytwarzana jest zgodnie z normami polskimi 
PN - EN 61330:2001, przy zastosowaniu najnowszych technologii. Posiadamy certyfikat jakości Instytutu Techniki Budowlanej - podkreśla to naszą wiarygodność wobec klientów, świadczy o naszych umiejętnościach i wysokich kwalifikacjach. 

Dobierając odpowiednie materiały stworzyliśmy nowoczesne i estetyczne rozwiązania kładąc szczególny nacisk na połączenie bezpieczeństwa i trwałości z komfortem i estetyką. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, montaż i serwis naszych wyrobów. 

Produkowane przez nas drzwi ocynkowane do stacji transformatorowych znalazły uznanie u wielu odbiorców zarówno w firmach energetycznych jak i wśród prywatnych klientów. 

Wieloletnim odbiorcom naszych wyrobów jest firma SCHEIDT POLSKA/ENCO Energetyka, ciesząca się wysoką renomą na rynku krajowym i zagranicą. Od wielu lat współpracujemy również z firmą STOEN S.A. oferując specjalistyczne usługi w branży budowlanej, w zakresie remontu stacji transformatorowych i wymiany drzwi w tych stacjach. 

Duża różnorodność, bogata kolorystyka, dowolne wymiary – to wszystko sprawia, że nasze drzwi można dopasować do każdego otoczenia. Nieustannie wzbogacamy i modyfikujemy naszą ofertę zgodnie z aktualnymi trendami. W oparciu o sugestie i opinie klientów staramy się dostosować standard naszych produktów do stale rosnących wymagań. 

Wielu klientów ponawia zamówienia w naszej Firmie, co daje nam niewątpliwą satysfakcję, że nasi klienci odnoszą sukces.

 

 


Krajowa
Deklaracja
ZgodnościCertyfikat Zgodności
Instytutu EnergetykiCertyfikat Wyrobów

Copyright © 2006-2017 KONS-SPAW. Wszystkie prawa zastrzeżone.